Про нас

Про – Ulines

– це молода команда амбіційних ентузіастів, яка несе якісно новий рівень перевезень в Україну. Представники компанії мали досвід співпраці з провідними перевізниками Європи та застосували цей досвід при створенні якісно нового продукту в Україні.

Більшість старих перевізників мають майже монополію і організовують міжнародні та регіональні пасажирські перевезення на європейських автобусах початку 2000-х років. Ці “мамонти” не відповідають потребам сучасного суспільства та мають дуже низький рівень сервісу за непомірно високу ціну. Неробочі кондиціонери, старі неякісні телевізори, зламані та брудні сидіння – все це звичайні атрибути таких перевізників.

Ulines – це сучасні автобуси, клієнтоорієнтований сервіс (зупинки на прохання, зміна маршруту тощо), зручні сидіння (зі збільшеною зоною для ніг), безкоштовний wi-fi, мультимедійна зона з 21” tv та якісним звуком.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для власників компаній, турагенцій та інших компаній, які бажають долучитись до високих стандартів Ulines.com.ua

Наші тарифи Вас приємно здивують, бо вони майже у 2 рази нижчі за Busfor, Eurolines та інших.

по України – 12₴/км
по Львову – 350₴/год
Таксі (в межах Львівської області) – 650 грн
у Європу – 0.65 €/км

Приклад розрахунку:
Напрямок: Львів-Краків
Тариф: Міжнародні пасажирські перевезення
Відстань: 340 км (за даними Google Maps)
Вартість: 340*0,65€ = 221€ (вартість оренди Mercedes Sprinter 21 пас)

Наша компанія організовує трансфери по Львову до аеропорту та вокзалів, індивідуальні пасажирські перевезення, доставку організованих груп  до місць відпочинку тощо. Ми піклуємося про комфорт кожного пасажира та робимо все для того, щоб поїздка пройшла швидко та безтурботно

Легкий та прозорий розрахунок, низькі тарифи та безпечність перевезень – наші незмінні атрибути.

Бажаєте отримати розрахунок вартості оренди буса з водієм?

Наш автопарк

Чому Обирають нас?

Наші Замовники

Зателефонувати