Перевезення працівників
у Львові

Чому Обирають нас?

Наш автопарк

Перевезення працівників у Львові

Зазвичай, працівники організовують доїзд до місця праці самотужки, користуючись послугами громадського транспорту. Більшість керівників навіть не задумуються над тим, що можна підвищити продуктивність своїх підлеглих забезпечивши їх можливістю централізованого доїзду до роботи. Це дуже гарна інвестиція, що продемонструє працівникам турботливе ставлення з боку керівництва.

Як організувати перевезення працівників?

Купівля власного автопарку – гарна інвестиція, але далеко не всі компанії здатні на реалізацію таких проектів. Оптимальним є рішення – організація перевезення  працівників у Львові шляхом залучення підрядних компаній. Ulines – допоможе Вам організувати все на найвищому рівні. 

В автопарку компанії лише сучасні та комфортабельні транспортні засоби (Mercedes Sprinter 21). Справна система кондиціювання, usb зарядки, зручні та чисті крісла – ідеальне комбо для організації зручного доїзду до місця роботи. Всі водії Ulines проходять регулярний медичний огляд, що забезпечує додатковий рівень безпеки перевезення.

Які переваги від співпраці з нами?

  • Своєчасне прибуття на роботу;
  • Заощадження бюджету компанії та працівників (ви не купуєте та не обслуговуєте власний парк автобусів, а працівники не витрачають грошей на доїзд до місця роботи)
  • Комфортний доїзд співробітників, що підвищить їх рівень продуктивності та безпеки;

Для чого замовляють корпоративні послуги корпоративного таксі?

  • трансфер важливих гостей в аеропорту / залізничному вокзалі;
  • перевезення персоналу до підприємства;
  • організація поїздок на урочисті заходи та на ділові зустрічі;
  • організація екскурсії;
  • спільний виїзд на корпоратив

Бажаєте замовити послугу перевезення персоналу у Львові? 

Зверніться для більш детальної консультації до нашого менеджера, який надасть відповіді на всі запитання, сформує договір та запропонує дійсно вигідний тариф.

У разі потреби ми також організовуємо трансфер у Львові для гостей та колег регіональних представництв, пасажирські перевезення по Україні та у Європу.

Наші Замовники

Залишились питання?Зателефонувати