Пасажирські перевезення
по Україні

Бажаєте замовити бус чи авто з водієм?

Чому Обирають нас?

Популярні напрямки

Наш рівень комфорту

Пасажирські перевезення по Україні

Ulines – ваш надійний перевізник, головною метою якого є покращення стандартів пасажирських перевезень в Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтам значно вищий рівень комфорту та безпеки перевезень у порівнянні зі звичайними компаніями. Наш профіль – організація нерегулярних пасажирських перевезень по Україні та закордон. Ми зробимо все можливе, щоб Ваша поїздка пройшла безпечно, швидко та безтурботно.

Чому обирають нас?

Більше 10 років досвіду пасажирських перевезень по Україні та закордон. Сучасні комфортабельні автобуси у салоні яких є: usb зарядки, tv 21”, крісла мають збільшений простір для ніг, система кондиціювання. Ми робимо зупинки на вимогу у зручних місцях та навіть можемо внести корективи у маршрут за бажанням замовника (розраховується додатково). Всі наші водії проходять медичний чек-огляд перед виїздом. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін на перевезення у Львівському регіоні та бездоганний сервіс.

Ви можете розрахувати вартість пасажирських перевезень по Україні та закордон самостійно (помноживши кілометраж на відповідний тариф), або звернутися до нашого менеджера, який зробить розрахунок та запропонує найвигідніші умови.

У порівнянні з базовими перевізниками Ви маєте можливість отримати наступні переваги:

  • Якісний сервіс (сучасні комфортні автобуси, кондиціонер, зручні сидіння підвищеної комфортності , usb зарядку тощо)
  • Вартість перевезення групи осіб буде більш ніж вдвічі дешевша*
  • Відправлення у зручний час
  • Можливість коригувати маршрут
  • Експрес (без зупинок у проміжних пунктах)

Обираючи Ulines – Ви перш за все обираєте безпеку та комфорт. З нами Ви будете у пункті призначення в розрахований час.Досвідчені водії гарантують безпечність, а страхування виступає у ролі “подвійної гарантії безпеки”.

Бажаєте замовити пасажирські перевезення по Україні?

Наші Замовники

Залишились питання?Зателефонувати