Пасажирські перевезення
за кордон

Популярні напрямки

Наш автопарк

Чому Обирають нас?

Пасажирські перевезення за кордон

Незважаючи на стрімкий розвиток авіасполучення України з Європою понад 90% віддають перевагу пасажирським перевезенням за кордон наземним шляхом. Частка автобусних перевезень перевищує 50%.

У разі необхідності перевезення організованої групи осіб можна обрати літак, але лише у тому разі, якщо мова йде про чартерні рейси. Організувати переліт групи більше 15 осіб звичайними авіалініями не кажучи вже про лоукости – на межі реальності. До того ж, такий варіант у рази дорожчий, хоча і швидкий. Слід зазначити, що міжнародні аеропорти є лише у великих містах і добре коли група вже у великому місті, а що робити якщо всі у різних місцях? Саме тому більшість обирає міжнародні пасажирські перевезення зі Львова наземним транспортом.

Ulines – ваш ідеальний партнер у сфері нерегулярних пасажирських перевезень у Європу та по Україні. Ми пропонуємо своїм клієнтами преміальний сервіс за помірними тарифами (сучасні комфортні автобуси та орієнтація на клієнта). Всі наші мікроавтобуси обладнані справними системами кондиціонування, якісним мультимедіа, usb розетками, безкоштовним wi-fi, зручними сидіннями (зі збільшеним місцем для ніг). Перед поїздкою водії компанії проходять медичний чек-огляд, що гарантує безпечність перевезень. Замовляючи міжнародні перевезення у нас, Ви обираєте комфорт та безпеку за помірними цінами. 

Вартість тарифу Європа складає лише 0,65€ / км (за оренду мікроавтобуса на 21 місце). Ви можете звернутися за розрахунком вартості до нашого менеджера, або розрахувати вартість перевезення самостійно, помноживши вартість базового тарифу 0,65€ / км на кількість кілометрів маршруту.

Представляєте турагенції чи компанію та бажаєте співпрацювати? Залиште заявку на сайті або зателефонуйте менеджеру.

Бажаєте замовити бус з водієм для пасажирських перевезень у Європу?

Наші Замовники

Залишились питання?Зателефонувати